Zwroty i reklamacje

 

Zwroty
 
Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, mogą Państwo zrezygnować z dokonanego zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki w ramach odstapienia od umowy. 

Aby odstapić od umowy, należy złożyć stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: sklep@lustraonline.pl ,

lub listownie na adres: Lustraonline, ul. Dąbrowskiego 4, 34-120 Andrychów. Kupujący może skorzystać z formularza odstąpienia od umowy.

Przesyłkę należy odesłać kurierem na adres:  Lustraonline, ul. Dąbrowskiego 4, 34-120 Andrychów. Kupujący ma obowiązek odesłać zakupiony towar w stanie niezmienionym w terminie do 14 dni od momentu odstąpienia od umowy. Kupujący odsyła towar na własny koszt. 

Prosimy o poinformowanie nas o fakcie wysyłki zwracanego towaru w  dniu jego odbioru przez kuriera.

Nie odbieramy przesyłek wysłanych na koszt odbiorcy lub za pobraniem.

Zwrot pieniędzy będzie dokonywany na podany przez Państwa numer konta bankowego w terminie do 14 dni od momentu oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Reklamacje
 
Kupującemu przysługuje prawo do złożenia reklamacji zakupionego towaru posiadajacego wady. W takim przypadku prosimy o kontakt na nasz adres mailowy w celu uzgodnienia szczegółów.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia Państwa reklamacji, wada produktu zostanie usunięta bezpłatnie lub towar zostanie wymieniony na wolny od wad, a koszty wysyłki towaru do reklamacji zwrócone na podany przez Państwa numer konta bankowego.

W przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji koszt przesyłki pokrywa Kupujący.

Jeżeli wymiana towaru nie będzie możliwa (na przyklad z powodu wyczerpania towaru), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszej ofercie produkty lub zwrócimy Państwu pieniądze.

Reklamacje są rozpatrywane w terminie do 14 dni kalendarzowych.

 

Formularz odstąpienia od umowy

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl